Vratice se rode
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vratice se rode

Najbolja serija
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Koga vama najvise zao u seriji?

Ići dole 
+4
11zodiac11
rodakojasenevraca
srna
Daniella
8 posters
AutorPoruka
Daniella

Daniella


Broj poruka : 19
Godina : 33
Location : Beograd/Zvezdara
Datum upisa : 19.04.2008

Koga vama najvise zao u seriji? Empty
PočaljiNaslov: Koga vama najvise zao u seriji?   Koga vama najvise zao u seriji? Icon_minitimePet Maj 02, 2008 2:05 pm

Meni najvise zao Eksera.
U pocetku ostao je bez roditelja kada je bio jos decak.
A posle,njega bacio Svaba ali zbog cega?Bio je veoma dobar prema Svabi (Ekser) a njega on bacio... Neutral
Nazad na vrh Ići dole
srna

srna


Broj poruka : 12
Datum upisa : 02.05.2008

Koga vama najvise zao u seriji? Empty
PočaljiNaslov: Re: Koga vama najvise zao u seriji?   Koga vama najvise zao u seriji? Icon_minitimePet Maj 02, 2008 5:45 pm

Takvog lika kao što je Ekser ne traba sažaljevati, treba ga poštovati. malo je danas dobrih ljudi.
Meni je npr, žao Rođe, takvi kao on nikad ne osjete šta znači nekoga obradovati, nasmijati, pružiti nekom tračak nade da može biti bolje i ljepše...jer jer to je jedan od načina da se čovjek osjeća bolje...
Nazad na vrh Ići dole
laki
Gost




Koga vama najvise zao u seriji? Empty
PočaljiNaslov: Re: Koga vama najvise zao u seriji?   Koga vama najvise zao u seriji? Icon_minitimePet Maj 02, 2008 11:34 pm

meni je najzalije bosanca.
Nazad na vrh Ići dole
rodakojasenevraca

rodakojasenevraca


Broj poruka : 9
Datum upisa : 11.05.2008

Koga vama najvise zao u seriji? Empty
PočaljiNaslov: Re: Koga vama najvise zao u seriji?   Koga vama najvise zao u seriji? Icon_minitimePon Maj 12, 2008 5:42 pm

trenutno mi je pikac lik koji nasmijava a srce ti place....zao mi sto umire
Nazad na vrh Ići dole
11zodiac11

11zodiac11


Broj poruka : 58
Godina : 57
Location : Beograd
Datum upisa : 02.06.2008

Koga vama najvise zao u seriji? Empty
PočaljiNaslov: Re: Koga vama najvise zao u seriji?   Koga vama najvise zao u seriji? Icon_minitimeNed Jun 08, 2008 10:21 pm

E da Pikac je lik, zbog necega se navuko i rikno to je odabrao, a baka Ruza, jbg Dule Krompirko je izbacio iz kuce to je bedak, pa prostitutke- Slatka Mara iz susedne nam Hrvatske isto je u k...u, a Bjela 1 i 2 je nisu vratili na "pravi put" kao ostale devojcice.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.naut.4t.com
Smesko




Broj poruka : 53
Datum upisa : 27.05.2008

Koga vama najvise zao u seriji? Empty
PočaljiNaslov: Re: Koga vama najvise zao u seriji?   Koga vama najvise zao u seriji? Icon_minitimeNed Jun 08, 2008 11:51 pm

Dule Krompirko hahahh..
"Dule Krompirko"
"De se toga seti? To mora da je neka psiholoshka fora, a? E pa nece ti uspeti"
Nazad na vrh Ići dole
crnjabl




Broj poruka : 9
Datum upisa : 05.07.2008

Koga vama najvise zao u seriji? Empty
PočaljiNaslov: Re: Koga vama najvise zao u seriji?   Koga vama najvise zao u seriji? Icon_minitimePon Jul 07, 2008 2:58 pm

meni je najvise zao pikca Sad
Nazad na vrh Ići dole
Ekser
Gost




Koga vama najvise zao u seriji? Empty
PočaljiNaslov: Re: Koga vama najvise zao u seriji?   Koga vama najvise zao u seriji? Icon_minitimePon Avg 25, 2008 2:18 am

Meni zao Pikca i Milenka Sad Crying or Very sad
Nazad na vrh Ići dole
stork-number-89




Broj poruka : 5
Datum upisa : 22.11.2008

Koga vama najvise zao u seriji? Empty
PočaljiNaslov: Re: Koga vama najvise zao u seriji?   Koga vama najvise zao u seriji? Icon_minitimeSub Nov 22, 2008 4:57 am

...ma netreba nikog žalit.. Na kraju je ipak ispala bajka.. Ako treba nekog žalit to je baka Ruža, jer još neznamo kako je biti mrtav.. !
Nazad na vrh Ići dole
CoPe

CoPe


Broj poruka : 2
Godina : 47
Datum upisa : 02.01.2009

Koga vama najvise zao u seriji? Empty
PočaljiNaslov: Re: Koga vama najvise zao u seriji?   Koga vama najvise zao u seriji? Icon_minitimePet Jan 02, 2009 2:04 am

laki ::
meni je najzalije bosanca.
brate i meni!!! Ona scena "meni je Bosna tamo gde su ljudi...poco rat, zafalilo ljudi..." doslo mi da zgromim Batrica i njemu slicne...
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Koga vama najvise zao u seriji? Empty
PočaljiNaslov: Re: Koga vama najvise zao u seriji?   Koga vama najvise zao u seriji? Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Koga vama najvise zao u seriji?
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» O seriji
» Komentari o Seriji "Vratice se Rode"

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vratice se rode :: Serija "Vratice se Rode" :: Komentari o seriji-
Skoči na: