Vratice se rode
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vratice se rode

Najbolja serija
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Jeste provalili greske u zadnjoj epizodi!?

Ići dole 
2 posters
AutorPoruka
Damjanbg




Broj poruka : 2
Datum upisa : 05.11.2008

Jeste provalili greske u zadnjoj epizodi!? Empty
PočaljiNaslov: Jeste provalili greske u zadnjoj epizodi!?   Jeste provalili greske u zadnjoj epizodi!? Icon_minitimeSre Nov 05, 2008 5:08 am

Greska 1: Kiza i onaj glavati popiju sacmaru u grudi i negde pri kraju epizode su zivi na pijaci u zutim majicama i istovaruju onu zdravu hranu iz kamiona sa svim ostalima!?

Greska 2: Svabina majica je bila sva krvava, medjutim kada je izvuk'o Eksera i Pacova iz blata, i kada se video sa Marinom, majica mu je bila k'o nova oprana i bez krvi!?

Za sve ostalo nemam nikakve zamerke! Bolju seriju ne pamtim kad sam gledao! Kad ce nastavak?
Nazad na vrh Ići dole
stork-number-89




Broj poruka : 5
Datum upisa : 22.11.2008

Jeste provalili greske u zadnjoj epizodi!? Empty
PočaljiNaslov: Re: Jeste provalili greske u zadnjoj epizodi!?   Jeste provalili greske u zadnjoj epizodi!? Icon_minitimeČet Nov 27, 2008 3:32 am

Damjanbg ::
Greska 1: Kiza i onaj glavati popiju sacmaru u grudi i negde pri kraju epizode su zivi na pijaci u zutim majicama i istovaruju onu zdravu hranu iz kamiona sa svim ostalima!?

Greska 2: Svabina majica je bila sva krvava, medjutim kada je izvuk'o Eksera i Pacova iz blata, i kada se video sa Marinom, majica mu je bila k'o nova oprana i bez krvi!?

Za sve ostalo nemam nikakve zamerke! Bolju seriju ne pamtim kad sam gledao! Kad ce nastavak?



ja sam primjetio dosta, stvarno jako puno grešaka, što sitnih što krupnih.. ali ideja serije, gluma i legendarnost su i to premašili i zasjenili... Smile
Nazad na vrh Ići dole
 
Jeste provalili greske u zadnjoj epizodi!?
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Jeste provalili greske u zadnjoj epizodi!?

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vratice se rode :: Ćaskanje-
Skoči na: