Vratice se rode
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vratice se rode

Najbolja serija
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Nastavak Roda

Ići dole 
5 posters
AutorPoruka
andrija

andrija


Broj poruka : 3
Datum upisa : 05.08.2008

Nastavak Roda Empty
PočaljiNaslov: Nastavak Roda   Nastavak Roda Icon_minitimeUto Avg 05, 2008 1:52 am

Sta mislite, da li bi trebalo snimiti nastavak Roda u narednom periodu?
Nazad na vrh Ići dole
Aki
Gost




Nastavak Roda Empty
PočaljiNaslov: Re: Nastavak Roda   Nastavak Roda Icon_minitimeUto Avg 05, 2008 11:29 pm

Ne, jer je ova serija od pocetka planirana da ima samo 25 epizoda i ne vidim zasto bi se pravio nastavak ako su vec svi srecni. Jer, iako je u tom predivnom happyendu bilo rupa, praviti nastavak zbog njih i siriti dalje pricu bi jednu kvalitetnu seriju, na ovom prostoru redju od mamuta(vidi seriju Selo gori... i sl.) to bi joj samo odmoglo u kvalitetu koji poseduje i postala bi jos jedna glupa serija za siroke mase. Ja to znam iz iskustva jer sam video 100 serija i filmova kojima je sjaj unistio nastavak, ali bih voleo da se pravi jos novih serija, razlicite tematike, slicnog, ako je moguce, i jos veceg kvaliteta.
Nazad na vrh Ići dole
Smesko




Broj poruka : 53
Datum upisa : 27.05.2008

Nastavak Roda Empty
PočaljiNaslov: Re: Nastavak Roda   Nastavak Roda Icon_minitimeSre Avg 06, 2008 4:07 pm

Valjda su rekli da cje biti drugog dela?
Ne mora nastavak, ali serija sa slicnom ekipom i kvalitetom je pozeljna. ^^
Nazad na vrh Ići dole
Irena

Irena


Broj poruka : 6
Godina : 47
Location : Ladno al' standard
Datum upisa : 24.09.2008

Nastavak Roda Empty
PočaljiNaslov: Re: Nastavak Roda   Nastavak Roda Icon_minitimeSre Sep 24, 2008 7:00 pm

Iskreno, ne bi trebali da rade nastavak serije... Ne bi to bilo TO!
Al' neka druga serija sa kvalitetnim glumcima - definitivno zeljno iscekujemo Very Happy bounce
Nazad na vrh Ići dole
http://www.beograd.rs
MARSIA

MARSIA


Broj poruka : 26
Location : Croatia
Datum upisa : 11.03.2008

Nastavak Roda Empty
PočaljiNaslov: Re: Nastavak Roda   Nastavak Roda Icon_minitimeČet Sep 25, 2008 10:22 pm

Pozdrav rodci ili rodani!
Bjelogrlic je nedavno izjavio da sledi nastavak Roda koji se pocinje snimati u proljece 2009,ali da ce biti nest totalno drugacije pocev od lokacija pa na dalje!!! cheers cheers cheers
Pise na sajtu TRISTA CUDA!!!
Nazad na vrh Ići dole
JohnLost




Broj poruka : 1
Datum upisa : 03.10.2008

Nastavak Roda Empty
PočaljiNaslov: Re: Nastavak Roda   Nastavak Roda Icon_minitimePet Okt 03, 2008 4:48 pm

Snimaće se nastavak serije.
Info
Nazad na vrh Ići dole
Ekser
Gost




Nastavak Roda Empty
PočaljiNaslov: Re: Nastavak Roda   Nastavak Roda Icon_minitimePet Okt 17, 2008 3:23 pm

Ljudi, i ja sam cuo za nastavak, ali sam upravo sada dobio informacije da ce se snimati novogodisnji TV
film, takodje u Barandi. Kakva ce radnja biti-ne znam! Ali, jedva cekam taj film.
P.S. Ne lazem, stvarno sam tako cuo. cheers
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Nastavak Roda Empty
PočaljiNaslov: Re: Nastavak Roda   Nastavak Roda Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Nastavak Roda
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Poslednja epizoda roda snimana u tri verzije

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vratice se rode :: Ćaskanje-
Skoči na: