Vratice se rode
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vratice se rode

Najbolja serija
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Nikola Djuričko - ŠVABA

Ići dole 
+5
rodakojasenevraca
Lejla
MARSIA
igor.l
Admin
9 posters
AutorPoruka
Admin
Admin



Broj poruka : 26
Datum upisa : 29.12.2007

Nikola Djuričko - ŠVABA Empty
PočaljiNaslov: Nikola Djuričko - ŠVABA   Nikola Djuričko - ŠVABA Icon_minitimePet Jan 11, 2008 5:08 pm

Nikola Djuričko - ŠVABA Djuricko

Nikola Djuričko - ŠVABA ?
Nazad na vrh Ići dole
https://vraticeserodee.forumsr.com
igor.l




Broj poruka : 7
Datum upisa : 02.02.2008

Nikola Djuričko - ŠVABA Empty
PočaljiNaslov: Re: Nikola Djuričko - ŠVABA   Nikola Djuričko - ŠVABA Icon_minitimeSub Feb 02, 2008 3:21 am

Odlican glumac. Jedini u nasoj zemlji s kojim svi reziseri vole da rade. Tacno se uzivi u ulogu i zamislja da se to stvarno desava....
Nazad na vrh Ići dole
MARSIA

MARSIA


Broj poruka : 26
Location : Croatia
Datum upisa : 11.03.2008

Nikola Djuričko - ŠVABA Empty
PočaljiNaslov: Re: Nikola Djuričko - ŠVABA   Nikola Djuričko - ŠVABA Icon_minitimeUto Mar 11, 2008 11:44 pm

Jel postoji ikakva sansa da dobijem potpisanu sliku najsarmantnijeg glumca na Balkanu Nikole Djurička?Inace sam iz Hrvatske pa nemam drugu mogucnost doci do njegovog autograma!Zapazila sam ga prije 14 godina i jos nisam vidjela takav talenat kod nekog glumca!Svaka cast Bjeli i ostalima ali Nikola me svojom glumom ostavi bez daha svaki put!HVALA...
Nazad na vrh Ići dole
Lejla




Broj poruka : 4
Datum upisa : 15.04.2008

Nikola Djuričko - ŠVABA Empty
PočaljiNaslov: Re: Nikola Djuričko - ŠVABA   Nikola Djuričko - ŠVABA Icon_minitimeUto Apr 15, 2008 1:49 am

Nikola savršen si! I love you
Nazad na vrh Ići dole
rodakojasenevraca

rodakojasenevraca


Broj poruka : 9
Datum upisa : 11.05.2008

Nikola Djuričko - ŠVABA Empty
PočaljiNaslov: Re: Nikola Djuričko - ŠVABA   Nikola Djuričko - ŠVABA Icon_minitimeNed Maj 11, 2008 8:16 pm

e pa sad bi jos jedna izjava ljubavi bila suvisna...mislim kako cemo se dogovoriti oko svabe, cure???

Wink ali eto nek' se zna da je shvaba i moj favorot Embarassed
Nazad na vrh Ići dole
MARSIA

MARSIA


Broj poruka : 26
Location : Croatia
Datum upisa : 11.03.2008

Nikola Djuričko - ŠVABA Empty
PočaljiNaslov: Re: Nikola Djuričko - ŠVABA   Nikola Djuričko - ŠVABA Icon_minitimeNed Maj 11, 2008 10:55 pm

Hej hej,sa mnom dogovora nema!!!!!!!Neg ostavi se ti Svabe Evil or Very Mad ,on je SAMO MOJ... flower
Nazad na vrh Ići dole
rodakojasenevraca

rodakojasenevraca


Broj poruka : 9
Datum upisa : 11.05.2008

Nikola Djuričko - ŠVABA Empty
PočaljiNaslov: Re: Nikola Djuričko - ŠVABA   Nikola Djuričko - ŠVABA Icon_minitimePon Maj 12, 2008 4:59 pm

hahahaha znas sta...izabracemo adjutante i oruzje pa subota pred izlazak sunca nadjemo se na pola puta ...neka postena borba odluci ciji je shvaba Razz tongue
Nazad na vrh Ići dole
MARSIA

MARSIA


Broj poruka : 26
Location : Croatia
Datum upisa : 11.03.2008

Nikola Djuričko - ŠVABA Empty
PočaljiNaslov: Re: Nikola Djuričko - ŠVABA   Nikola Djuričko - ŠVABA Icon_minitimeUto Maj 13, 2008 11:22 am

Ok dogovoreno!Da nece bit ko u seriji:Ti,ti glavati sad cu da ti napravim razdjeljak,al dozivotni!!!Ili ajde dodji da ti nasjeckam nozice za potpalu... Ha,ha,ha Laughing Pozz iz Hrvatske za sve rode i rodane ili rodce!!!Ha,ha...
Nazad na vrh Ići dole
Igor PK

Igor PK


Broj poruka : 2
Location : Las Vegas, USA
Datum upisa : 27.05.2008

Nikola Djuričko - ŠVABA Empty
PočaljiNaslov: Re: Nikola Djuričko - ŠVABA   Nikola Djuričko - ŠVABA Icon_minitimeUto Maj 27, 2008 8:25 am

Nikola mi je oduvek bio omiljeni glumac. Ako se podsetite na nase najbolje filmove u poslednjih 10ak godina, on je u skoro svakom glavna ili vaznija sporedna uloga.
Do Koske, Nebeska Udica, Lajanje Na Zvezde, Natasa i Zona Zamfirova su samo par filmova.
U seriji niko ne bi mogao da odglumi Svabu bolje od njega. Pokazao je kakav je zivot mnogih beogradjana.
Nazad na vrh Ići dole
Lejla




Broj poruka : 4
Datum upisa : 15.04.2008

Nikola Djuričko - ŠVABA Empty
PočaljiNaslov: Re: Nikola Djuričko - ŠVABA   Nikola Djuričko - ŠVABA Icon_minitimeČet Maj 29, 2008 10:04 pm

Da i meni je u svim filmovima bio odličan ali mi je u rodama jednostavno fenomenomenalan! Wink
Stvarno me oduševio! Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
princeza




Broj poruka : 3
Datum upisa : 01.06.2008

Nikola Djuričko - ŠVABA Empty
PočaljiNaslov: Re: Nikola Djuričko - ŠVABA   Nikola Djuričko - ŠVABA Icon_minitimeNed Jun 01, 2008 2:00 pm

ma svabica je genijalan, pogotovo je simpaticno kad ga oslove sa "svabice"
Nazad na vrh Ići dole
crnjabl




Broj poruka : 9
Datum upisa : 05.07.2008

Nikola Djuričko - ŠVABA Empty
PočaljiNaslov: Re: Nikola Djuričko - ŠVABA   Nikola Djuričko - ŠVABA Icon_minitimePon Jul 07, 2008 1:02 am

rodakojasenevraca ::
e pa sad bi jos jedna izjava ljubavi bila suvisna...mislim kako cemo se dogovoriti oko svabe, cure???

Wink ali eto nek' se zna da je shvaba i moj favorot Embarassed

cure samo da znate da je ozenjen i da ima kcerku Very Happy

naravno sve rjeci hvale za njega...Bjelogrlic,Todorovic i on su po meni nasi najbolji glumci
pozz
Nazad na vrh Ići dole
11zodiac11

11zodiac11


Broj poruka : 58
Godina : 57
Location : Beograd
Datum upisa : 02.06.2008

Nikola Djuričko - ŠVABA Empty
PočaljiNaslov: Re: Nikola Djuričko - ŠVABA   Nikola Djuričko - ŠVABA Icon_minitimePet Jul 11, 2008 12:09 am

toliko je spontan i gotivan da mi dodje da i ja grickam nokte. E a u seriji mi je "komsija" sa gajbom u Juznom Bulevaru, bounce
Nazad na vrh Ići dole
http://www.naut.4t.com
Sponsored content





Nikola Djuričko - ŠVABA Empty
PočaljiNaslov: Re: Nikola Djuričko - ŠVABA   Nikola Djuričko - ŠVABA Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Nikola Djuričko - ŠVABA
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Scenario

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vratice se rode :: Serija "Vratice se Rode" :: Komentari O likovima u seriji-
Skoči na: