Vratice se rode
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vratice se rode

Najbolja serija
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Sudbina Foruma

Ići dole 
+2
MARSIA
11zodiac11
6 posters
AutorPoruka
11zodiac11

11zodiac11


Broj poruka : 58
Godina : 57
Location : Beograd
Datum upisa : 02.06.2008

Sudbina Foruma Empty
PočaljiNaslov: Sudbina Foruma   Sudbina Foruma Icon_minitimeNed Jun 08, 2008 10:27 pm

Dal` cemo se sad razici kad su Rode zavrsene ili ce nas nevidljivo zadrzati povezane na Forumu.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.naut.4t.com
MARSIA

MARSIA


Broj poruka : 26
Location : Croatia
Datum upisa : 11.03.2008

Sudbina Foruma Empty
PočaljiNaslov: Re: Sudbina Foruma   Sudbina Foruma Icon_minitimePon Jun 09, 2008 10:34 pm

Pa ja se nadam da se necemo razici a vi sad vidite!Meni je bas lijepo ovdje sa vama!!!Voljela bi da se kuckamo i dalje!A sta vi ostali kazete Question
Nazad na vrh Ići dole
Smesko




Broj poruka : 53
Datum upisa : 27.05.2008

Sudbina Foruma Empty
PočaljiNaslov: Re: Sudbina Foruma   Sudbina Foruma Icon_minitimeUto Jun 10, 2008 12:32 am

Heheh.
PA forum i nije nesto mnogo posecen pa nece biti mnogo nas koji "cemo se razici" :d
Ja cu ostati sve dok sam jos uvek "naostren" na rode.
Iako se serija zavrsila ja bar nekoliko puta na dan pomislim na seriju i odgledam neki klip i nasmejem se.
Smile
Nazad na vrh Ići dole
sparx

sparx


Broj poruka : 22
Godina : 34
Datum upisa : 16.05.2008

Sudbina Foruma Empty
PočaljiNaslov: Re: Sudbina Foruma   Sudbina Foruma Icon_minitimeUto Jun 10, 2008 12:54 am

Pa ja mislim da forum treba da ostane, a to sto nije previse posecen i ne treba!! Bolje malo ljudi koji su stvarno Rode Fans nego ko god stigne
Nazad na vrh Ići dole
11zodiac11

11zodiac11


Broj poruka : 58
Godina : 57
Location : Beograd
Datum upisa : 02.06.2008

Sudbina Foruma Empty
PočaljiNaslov: Re: Sudbina Foruma   Sudbina Foruma Icon_minitimeUto Jun 10, 2008 4:36 pm

Tacno je da nas je "malo" i da se malo pise, ali je to ona stara poslovica nesto kao "Zbori malo al` mudro", zato forum i ima poseban filing koji daju Ljudi fanovi "Roda" Ljubitelja dobrog, na neki nacin Hedonisti.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.naut.4t.com
pdarko

pdarko


Broj poruka : 13
Godina : 33
Location : Padina kod Barande
Datum upisa : 07.06.2008

Sudbina Foruma Empty
PočaljiNaslov: Re: Sudbina Foruma   Sudbina Foruma Icon_minitimeSub Jun 14, 2008 12:34 am

I ja se slazem da treba da ostanemo tu.. Rode su jedna od najboljih serija na ovim prostorima, bicu skroman - ali ipak mislim da za svojih 17g nisam video bolju... Prica je jaka, a ima "fazona" koje ćemo jos dugo-dugo pamtiti... Stvarno su THE BEST!!
Nazad na vrh Ići dole
andrija

andrija


Broj poruka : 3
Datum upisa : 05.08.2008

Sudbina Foruma Empty
PočaljiNaslov: Re: Sudbina Foruma   Sudbina Foruma Icon_minitimePon Avg 18, 2008 5:25 pm

Mislim da ovaj forum nije posecen zato sto jako malo ljudi zna da postoji. Pre neki dan sam pokusao da ga nadjem preko google-a, ali bezuspesno... Po meni bi trebao da bude negde pri vrhu kad se ukuca naziv serije jer je ovo jedini forum posvecen Rodama. Mozda tu nesto da pokusate...
Nazad na vrh Ići dole
11zodiac11

11zodiac11


Broj poruka : 58
Godina : 57
Location : Beograd
Datum upisa : 02.06.2008

Sudbina Foruma Empty
PočaljiNaslov: Re: Sudbina Foruma   Sudbina Foruma Icon_minitimeSre Avg 20, 2008 2:28 am

Cim se ukuca pojam vratice se rodr u google 1. link je ka forumu vraticeserodee.forumsr.com

SERIJA SE PONOVO REPRIZIRA, PA IAOKO JE SVI TU I TAMO IMAMO LEPO JE PONOVO VIDETI NA STAROM DOBROM TV-u.

POZZ FORUMASI.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.naut.4t.com
Sponsored content





Sudbina Foruma Empty
PočaljiNaslov: Re: Sudbina Foruma   Sudbina Foruma Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Sudbina Foruma
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» .::Galerija chlanova foruma::.

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vratice se rode :: Ćaskanje-
Skoči na: