Vratice se rode
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vratice se rode

Najbolja serija
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Bojan Dimitrijevic - PIKAC

Ići dole 
+8
Gogi Boy
sparx
rodakojasenevraca
Daniella
b_fly
MK2
igor.l
Admin
12 posters
AutorPoruka
Admin
Admin



Broj poruka : 26
Datum upisa : 29.12.2007

Bojan Dimitrijevic - PIKAC Empty
PočaljiNaslov: Bojan Dimitrijevic - PIKAC   Bojan Dimitrijevic - PIKAC Icon_minitimePet Jan 11, 2008 5:22 pm

Bojan Dimitrijevic - PIKAC Pikac

Bojan Dimitrijevic - PIKAC ?
Nazad na vrh Ići dole
https://vraticeserodee.forumsr.com
Pikac
Gost




Bojan Dimitrijevic - PIKAC Empty
PočaljiNaslov: :(   Bojan Dimitrijevic - PIKAC Icon_minitimeSub Jan 26, 2008 12:32 am

Sad Bas mi je zao sto je umro, stvarno je lik bio FULL u seriji...jbg...
Nazad na vrh Ići dole
Problem
Gost




Bojan Dimitrijevic - PIKAC Empty
PočaljiNaslov: ...   Bojan Dimitrijevic - PIKAC Icon_minitimeNed Jan 27, 2008 3:48 am

Bojan Dimitrijevic je sjajan glumac,svaka mu chast..zhao mi je shto ga nece biti vishe u seriji..zbog njega sam i gledala seruju Neutral
Nazad na vrh Ići dole
igor.l




Broj poruka : 7
Datum upisa : 02.02.2008

Bojan Dimitrijevic - PIKAC Empty
PočaljiNaslov: Bravo!   Bojan Dimitrijevic - PIKAC Icon_minitimeSub Feb 02, 2008 3:11 am

Cestitam Bojanu za izvrsnu glumu, sumnjam da bi bilo ko drugi mogao tako fenomenalno da odglumi lika koji se zvao Pikac. Cestitam
Nazad na vrh Ići dole
MK2




Broj poruka : 1
Datum upisa : 19.02.2008

Bojan Dimitrijevic - PIKAC Empty
PočaljiNaslov: Re: Bojan Dimitrijevic - PIKAC   Bojan Dimitrijevic - PIKAC Icon_minitimeČet Feb 21, 2008 3:39 pm

Bojan je EXTRA odigrao Pikca... Dovoljno je videti ono kako prica o MATURI. xexexe sunny affraid Exclamation I love you geek jocolor
Nazad na vrh Ići dole
pure
Gost




Bojan Dimitrijevic - PIKAC Empty
PočaljiNaslov: Re: Bojan Dimitrijevic - PIKAC   Bojan Dimitrijevic - PIKAC Icon_minitimeSre Feb 27, 2008 4:29 am

Kako stoje stvari, BD dobija najvise komentara zasad, i to s razlogom! SJAJAN JE, cista desetka! Vise ljudi je iskomentarisalo, a i ja sam tog misljenja - toliko je dobar, da izaziva strah da ustvari ne glumi! Iskreno se nadam da to nije slucaj. Tesko bi ga bilo 'vratiti iz mrtvih', ali nedostaje nam! Svaka cast, Bojane!

Ostala ekipa je bez premca, stvarno. To su afirmisani glumci, da ne kazem glumcine, koje perfektno upotpunjuju ovu zaista sjajnu kombinaciju rezije i scenarija i svih ostalih elemenata. Gotovo da je svaki komentar suvisan. Ko je video seriju, shvata. Bez sumnje ce postati kultna. Hvala vam sto ste je napravili!
Nazad na vrh Ići dole
Sarajlij
Gost




Bojan Dimitrijevic - PIKAC Empty
PočaljiNaslov: Re: Bojan Dimitrijevic - PIKAC   Bojan Dimitrijevic - PIKAC Icon_minitimeČet Mar 06, 2008 4:15 pm

Mozda da neki admini vode racuna o spoilerima....ja recimo nisam znao da je lik u seriji umro jer nisam stigao do tog dijela....odoh sada prije nego sto jos nesto saznam sto moze da mi pokvari uzivanje :-)

A gluma, pa mene niko ne moze da ubijedi da lik stvarno nije junkie...ako nije, dobar je samo tako.
Nazad na vrh Ići dole
VALTER
Gost




Bojan Dimitrijevic - PIKAC Empty
PočaljiNaslov: Re: Bojan Dimitrijevic - PIKAC   Bojan Dimitrijevic - PIKAC Icon_minitimePon Mar 31, 2008 10:25 am

PIKAC JE TITOOOOO
Nazad na vrh Ići dole
b_fly

b_fly


Broj poruka : 7
Godina : 36
Location : Zadar
Datum upisa : 09.04.2008

Bojan Dimitrijevic - PIKAC Empty
PočaljiNaslov: Re: Bojan Dimitrijevic - PIKAC   Bojan Dimitrijevic - PIKAC Icon_minitimeSre Apr 09, 2008 4:55 pm

ja pročitala prvi post i mislila da je tip u stvarnosti umro... bježte! Shocked

Citat :
Mozda da neki admini vode racuna o spoilerima....ja recimo nisam znao da je lik u seriji umro jer nisam stigao do tog dijela....
a istina.. Neutral
Nazad na vrh Ići dole
Daniella

Daniella


Broj poruka : 19
Godina : 33
Location : Beograd/Zvezdara
Datum upisa : 19.04.2008

Bojan Dimitrijevic - PIKAC Empty
PočaljiNaslov: Re: Bojan Dimitrijevic - PIKAC   Bojan Dimitrijevic - PIKAC Icon_minitimePet Maj 02, 2008 1:25 pm

Ma odlican je lik.A kako ga glumio Dimitrijevic!
Strava!
Cak u nasemu razredu njega imitirali Razz
Nazad na vrh Ići dole
Enya
Gost




Bojan Dimitrijevic - PIKAC Empty
PočaljiNaslov: Re: Bojan Dimitrijevic - PIKAC   Bojan Dimitrijevic - PIKAC Icon_minitimeSre Maj 07, 2008 8:14 pm

Bojan nije narkoman u pravom zivotu, nego jedan fenomenalan glumac, koji je sve uloge do sada odrigrao na nivou perfekcije. Sjajan je, sjajan.
Nazad na vrh Ići dole
rodakojasenevraca

rodakojasenevraca


Broj poruka : 9
Datum upisa : 11.05.2008

Bojan Dimitrijevic - PIKAC Empty
PočaljiNaslov: Re: Bojan Dimitrijevic - PIKAC   Bojan Dimitrijevic - PIKAC Icon_minitimeNed Maj 11, 2008 8:21 pm

[quote="b_fly"]ja pročitala prvi post i mislila da je tip u stvarnosti umro... bježte! Shocked


i ja sam u prvi mah to pomislila...ali svejedno opet mi je zao sto je umro...
ja gledam na tv nova, koja ide najkasnije tako da je jos uvijek ziv Laughing
Nazad na vrh Ići dole
sparx

sparx


Broj poruka : 22
Godina : 34
Datum upisa : 16.05.2008

Bojan Dimitrijevic - PIKAC Empty
PočaljiNaslov: Re: Bojan Dimitrijevic - PIKAC   Bojan Dimitrijevic - PIKAC Icon_minitimePet Maj 16, 2008 10:08 pm

decko je sjajan glumac, izgledao je kao pravi narkos!!! a to nije ni malo lako glumiti! sjajan je! I on se pojavljivao u crnom gruji kao vuk karadzic
Nazad na vrh Ići dole
Gogi Boy




Broj poruka : 7
Location : BIH - RS
Datum upisa : 25.05.2008

Bojan Dimitrijevic - PIKAC Empty
PočaljiNaslov: Re: Bojan Dimitrijevic - PIKAC   Bojan Dimitrijevic - PIKAC Icon_minitimeUto Maj 27, 2008 10:15 pm

Ovakvo glumca ni Holivud nema, još jedan dokaz da imamo najbolje glumce cheers
Nazad na vrh Ići dole
Smesko




Broj poruka : 53
Datum upisa : 27.05.2008

Bojan Dimitrijevic - PIKAC Empty
PočaljiNaslov: Re: Bojan Dimitrijevic - PIKAC   Bojan Dimitrijevic - PIKAC Icon_minitimeUto Jun 10, 2008 12:35 am

Pikac i Dule Pacov su me najvise nasmejavali u seriji.
Pikcheva svaka rechenica je provala.

Krlja: Pikac brate, izadji malo napolje.
Pikac: Ma kakvi, bre.. Ovi gasovi iz Pancheva sve ima da nas potruju. Ja kad ih osetim odma hiperventiliram i padam u komu.
Krlja: A dop te podmladjuje?
Pikac: To mi svi kazu, brate.

Naravno ovo je samo tekst, kad on to kaze mnogo je vise cool Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
pdarko

pdarko


Broj poruka : 13
Godina : 33
Location : Padina kod Barande
Datum upisa : 07.06.2008

Bojan Dimitrijevic - PIKAC Empty
PočaljiNaslov: Re: Bojan Dimitrijevic - PIKAC   Bojan Dimitrijevic - PIKAC Icon_minitimeČet Jun 12, 2008 2:56 am

Pikac je stvarno strava lik... a evo ga i na promociji "STIGLE RODE" u NS - bilo je predivno..
Nazad na vrh Ići dole
Aca
Gost




Bojan Dimitrijevic - PIKAC Empty
PočaljiNaslov: Re: Bojan Dimitrijevic - PIKAC   Bojan Dimitrijevic - PIKAC Icon_minitimePon Jul 14, 2008 3:13 am

Dobro napisana uloga narkomana i dobro odigrana. Jer, likovi narkomana na filmu, narocito nasem, su dosta kliserirani, pa i lose odigrani. Ovo je najbolje napisan i odigran, Boki je Pikcu nasao i druge karakteristike. Mogao je i duze da ostane u seriji, ocigledno je dosta popularnosti seriji doneo upravo on.
Nazad na vrh Ići dole
andrija

andrija


Broj poruka : 3
Datum upisa : 05.08.2008

Bojan Dimitrijevic - PIKAC Empty
PočaljiNaslov: Re: Bojan Dimitrijevic - PIKAC   Bojan Dimitrijevic - PIKAC Icon_minitimeUto Avg 05, 2008 1:49 am

Bojan je stvarno fenomenalno odglumio u ovoj seriji i nadam se da ce mo ga gledati u nekoj drugoj seriji... A, ko zna, mozda i u nastavku roda...
Nazad na vrh Ići dole
stork-number-89




Broj poruka : 5
Datum upisa : 22.11.2008

Bojan Dimitrijevic - PIKAC Empty
PočaljiNaslov: bravo bojane   Bojan Dimitrijevic - PIKAC Icon_minitimeSub Nov 22, 2008 4:37 am

ja ću se naravno samo pridružiti svim hvalama ovom glumcu.. Fantastično..!
Nazad na vrh Ići dole
roba
Gost




Bojan Dimitrijevic - PIKAC Empty
PočaljiNaslov: super si glumac   Bojan Dimitrijevic - PIKAC Icon_minitimePet Nov 28, 2008 5:35 am

moja se sestra rasplakala kad je on umra u seriji bija joj je najbolji glumac i meni je cheers Exclamation
Nazad na vrh Ići dole
roba
Gost




Bojan Dimitrijevic - PIKAC Empty
PočaljiNaslov: pikac je zakon   Bojan Dimitrijevic - PIKAC Icon_minitimeSub Nov 29, 2008 1:43 am

pikac je bija zakon jako je dobro doglumija u seriji narkića da sam pomisija da je takav zaprave u životu al mi se u seriji nije svidijelo sto je umra bio je jako tužno What a Face [strike]
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Bojan Dimitrijevic - PIKAC Empty
PočaljiNaslov: Re: Bojan Dimitrijevic - PIKAC   Bojan Dimitrijevic - PIKAC Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Bojan Dimitrijevic - PIKAC
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vratice se rode :: Serija "Vratice se Rode" :: Komentari O likovima u seriji-
Skoči na: